Jubileumsauksjonen 1814-2014, del I

Auksjon onsdag 4. juni 2014 kl 20:30

Våre lokaler, Gamel logen

Nerdrum, Odd (1944-)
Portrett av Arild Haaland

Olje på lerret
97x81
Signert nede t.h.: Nerdrum

Påtegnet på baksiden av rammen på alle fire sider: "Arild". Malt i 1984.

UTSTILT:

Kunstnerforbundet, Oslo 1989, kat.nr. 3.

Auksjonert onsdag 4. juni 2014 kl 20:30

Vurdering
NOK 400 000–600 000

Tilslag NOK 250 000