Auksjon onsdag 4. juni 2014 kl 20:30
Brunner, Frank(1971-)
Kofferter Vannspeil

Olje på lerret
143x201
Signert nede t.h.: Brunner

Vandreutstilling, separatutstilling "Mirror Matter", Haugar Vestfold Kunstmuseum, Tønsberg 02.06.-09.09. og Bomuldsfabriken Kunsthall, Arendal 22.09.-04.11.2012.

Vurdering
NOK 70 000–90 000

Auksjonert onsdag 4. juni 2014 kl 20:30

Tilslag NOK 90 000