Jubileumsauksjonen 1814-2014, del I

Auksjon onsdag 4. juni 2014 kl 20:30

Våre lokaler, Gamel logen

Brunner, Frank (1971-)
Kofferter Vannspeil

Olje på lerret
143x201
Signert nede t.h.: Brunner

UTSTILT:

Vandreutstilling, separatutstilling "Mirror Matter", Haugar Vestfold Kunstmuseum, Tønsberg 02.06.-09.09. og Bomuldsfabriken Kunsthall, Arendal 22.09.-04.11.2012.

Auksjonert onsdag 4. juni 2014 kl 20:30

Vurdering
NOK 70 000–90 000

Tilslag NOK 90 000