Brunner, Frank(1971-)
Kofferter Vannspeil
Olje på lerret
143x201
Signert nede t.h.: Brunner
Vandreutstilling, separatutstilling "Mirror Matter", Haugar Vestfold Kunstmuseum, Tønsberg 02.06.-09.09. og Bomuldsfabriken Kunsthall, Arendal 22.09.-04.11.2012.
Vurdering
NOK 70 000–90 000
Auksjonert onsdag 4. juni 2014 kl 20:30
Tilslag NOK 90 000