Jubileumsauksjonen 1814-2014, del I

Auksjon onsdag 4. juni 2014 kl 20:30

Våre lokaler, Gamel logen

Blom, Kenneth (1967-)
Figur i rom 2009

Akryl på lerret
100x120
Signert og datert nede t.h.: Blom 09

Påtegnet med tittel på lapp på baksiden, på blindrammen.

Auksjonert onsdag 4. juni 2014 kl 20:30

Vurdering

Tilslag NOK 55 000