Auksjon onsdag 4. juni 2014 kl 20:30
Blom, Kenneth(1967-)
Figur i rom 2009

Akryl på lerret
100x120
Signert og datert nede t.h.: Blom 09

Påtegnet med tittel på lapp på baksiden, på blindrammen.

Vurdering

Auksjonert onsdag 4. juni 2014 kl 20:30

Tilslag NOK 55 000