Blom, Kenneth(1967-)
Figur i rom 2009
Akryl på lerret
100x120
Signert og datert nede t.h.: Blom 09
Påtegnet med tittel på lapp på baksiden, på blindrammen.
Vurdering
Auksjonert onsdag 4. juni 2014 kl 20:30
Tilslag NOK 55 000
Akryl på lerret
100x120
Vurdering