Auksjon onsdag 4. juni 2014 kl 20:30
Holbø, Kristen(1869-1953)
Utsyn over Lillehammer 1932

Olje på lerret
80x100
Signert og datert nede t.v.: K Holbö. 32.

Påtegnet på baksiden av rammen: "Nedfor Krossbu".

Kunstnernes hus, Oslo 1946, kat.nr. 97 med tittel: Utsyn over Lillehammer.

Vurdering
NOK 30 000–50 000

Auksjonert onsdag 4. juni 2014 kl 20:30

Tilslag NOK 28 000