Jubileumsauksjonen 1814-2014, del I

Auksjon onsdag 4. juni 2014 kl 20:30

Våre lokaler, Gamel logen

Holbø, Kristen (1869-1953)
Utsyn over Lillehammer 1932

Olje på lerret
80x100
Signert og datert nede t.v.: K Holbö. 32.

Påtegnet på baksiden av rammen: "Nedfor Krossbu".

UTSTILT:

Kunstnernes hus, Oslo 1946, kat.nr. 97 med tittel: Utsyn over Lillehammer.

Auksjonert onsdag 4. juni 2014 kl 20:30

Vurdering
NOK 30 000–50 000

Tilslag NOK 28 000