Holbø, Kristen(1869-1953)
Utsyn over Lillehammer 1932
Olje på lerret
80x100
Signert og datert nede t.v.: K Holbö. 32.
Påtegnet på baksiden av rammen: "Nedfor Krossbu".
Kunstnernes hus, Oslo 1946, kat.nr. 97 med tittel: Utsyn over Lillehammer.
Vurdering
NOK 30 000–50 000
Auksjonert onsdag 4. juni 2014 kl 20:30
Tilslag NOK 28 000