Jubileumsauksjonen 1814-2014, del I

Auksjon onsdag 4. juni 2014 kl 20:30

Våre lokaler, Gamel logen

Storstein, Aage (1900-1983)
To gutter 1925

Olje på lerret
65x57
Signert og datert nede t.v.: Aage Storstein -25

Påtegnet med tittel på lapp på baksiden av lerretet, samt påtegnet samme sted: "Malet på Lindöy nov. 1925".

Auksjonert onsdag 4. juni 2014 kl 20:30

Vurdering

Tilslag NOK 35 000