Ulving, Even(1863-1952)
Småbåthavn
Olje på lerret
50x71
Signert nede t.h.: E Ulving
Vurdering
Auksjonert onsdag 4. juni 2014 kl 20:30
Tilslag NOK 28 000
Olje på lerret
50x71
Signert nede t.h.: E Ulving
Vurdering