Jubileumsauksjonen 1814-2014, del I

Auksjon onsdag 4. juni 2014 kl 20:30

Våre lokaler, Gamel logen

Erichsen, Thorvald (1868-1939)
Fra Kjelsøy 1927

Olje på lerret
73x92
Signert og datert nede t.v.: Thorvald Erichsen 27.

UTSTILT:

Kunstnernes Hus, Oslo 1931, kat.nr. 173 med tittel: "Kjelsøy".
Kunstnernes Hus, Oslo 1959, kat.nr. 147 med tittel: "Fra Kjelsøy".

Auksjonert onsdag 4. juni 2014 kl 20:30

Vurdering
NOK 25 000–35 000