Heramb, Thore(1916-2014)
Selje, Hadeland 1975
Olje på lerret
100x81
Signert og datert nede t.h.: Th. Heramb 75
Påtegnet med tittel og datert, antagelig av kunstneren, på baksiden, på blindrammen: "Selje Hadeland 1975".
Galleri Finsrud, Drøbak, febr. 1976, kat.nr. 23. Kunstnerforbundet Oslo, juli 1976, kat.nr. 9. (Lappen fra utstillingen er avrevet omtrent på midten, bare Kunstnerforbundets emblem, "Kunstnerf", "juli" og "kat.nr. 9" står igjen å lese).
Kunstnernes Hus, Oslo Nov. 1977, kat.nr. 29.
Vurdering
NOK 30 000–50 000
Auksjonert onsdag 4. juni 2014 kl 20:30
Tilslag NOK 40 000