Jubileumsauksjonen 1814-2014, del I

Auksjon onsdag 4. juni 2014 kl 20:30

Våre lokaler, Gamel logen

Johnson, Kaare Espolin (1907-1994)
Finnmarksbekk

Serigrafi
21x37
Signert nede t.h.: Espolin Johnson.

Nummerert nede t.v.: 25/50.
Påtegnet med tittel nede t.v., samt påtegnet med dedikasjon og datert: "1966", nede på midten.
Fra 1960.

Auksjonert onsdag 4. juni 2014 kl 20:30

Vurdering