Johnson, Kaare Espolin(1907-1994)
Finnmarksbekk
Serigrafi
21x37
Signert nede t.h.: Espolin Johnson.
Nummerert nede t.v.: 25/50.
Påtegnet med tittel nede t.v., samt påtegnet med dedikasjon og datert: "1966", nede på midten.
Fra 1960.
Vurdering
Auksjonert onsdag 4. juni 2014 kl 20:30
Tilslag NOK 3 500