Auksjon onsdag 4. juni 2014 kl 20:30
Johnson, Kaare Espolin(1907-1994)
Gubbene

Serigrafi
38x28
Signert nede t.h.: Espolin Johnson

Nummerert nede t.v.: 27/50.
Påtegnet med tittel nede t.v. Påtegnet med dedikasjon, datert: "Juli 1966", nede på midten.
Fra 1955.

Vurdering

Auksjonert onsdag 4. juni 2014 kl 20:30

Tilslag NOK 5 500