Jubileumsauksjonen 1814-2014, del I

Auksjon onsdag 4. juni 2014 kl 20:30

Våre lokaler, Gamel logen

Miró, Joan (1893-1983)
Montroig 3

Litografi
75,7x56,8
Signert nede t.h.: Miro

Nummerert nede t.v.: V/XX.
Fra 1974.

Auksjonert onsdag 4. juni 2014 kl 20:30

Vurdering
NOK 25 000–30 000

Tilslag NOK 26 000