Miró, Joan(1893-1983)
Montroig 3
Litografi
75,7x56,8
Signert nede t.h.: Miro
Nummerert nede t.v.: V/XX.
Fra 1974.
Vurdering
NOK 25 000–30 000
Auksjonert onsdag 4. juni 2014 kl 20:30
Tilslag NOK 26 000
Litografi
75,7x56,8
Signert nede t.h.: Miro
Nummerert nede t.v.: V/XX.
Fra 1974.
Vurdering
NOK 25 000–30 000