Auksjon mandag 18. desember 2000 kl 18:00

Gamle Logen

Werenskiold, Erik (1855-1938)
Kvinneakt 1924

Litografi, lysmål
47x32
Signert og datert i platen nede t.h.: EW 1924

Vurdering
NOK 1 500