Werenskiold, Erik(1855-1938)
Kvinneakt 1924
Litografi, lysmål
47x32
Signert og datert i platen nede t.h.: EW 1924
Vurdering
NOK 1 500
Tilslag NOK 3 200
Litografi, lysmål
47x32
Vurdering
NOK 1 500