Jubileumsauksjonen 1814-2014, del I

Auksjon onsdag 4. juni 2014 kl 20:30

Våre lokaler, Gamel logen

Fjell, Kai (1907-1989)
Ung pike med blomsterkurv 1972

Monotypi med håndkolorering
41x50
Signert og datert nede t.h.: Kai Fjell 72

Nummerert nede t.v.: No 1/1.

Auksjonert onsdag 4. juni 2014 kl 20:30

Vurdering