Jubileumsauksjonen 1814-2014, del I

Auksjon onsdag 4. juni 2014 kl 20:30

Våre lokaler, Gamel logen

Werenskiold, Erik (1855-1938)
Løpende gutt og draug 1907

Penn på papir, lysmål
15x15,5 og 11x15,5
Signert nede t.v.: EW. Signert og datert nede t.h.: EW 19/4 1907

Tegnet på begge sider av arket. Innrammet slik at begge tegninger kan sees ved å snu på rammen.

Auksjonert onsdag 4. juni 2014 kl 20:30

Vurdering