Ulving, Even(1863-1952)
Fra Vega Helgeland
Olje på lerret
33x54
Signert nede t.h.: E. Ulving
Signert og påtegnet med tittel to ganger, dvs. bare tittelen er skrevet to ganger, antagelig av kunstneren, på baksiden av blindrammen: "Fra Vega Helgeland E Ulving".
Vurdering
Auksjonert onsdag 4. juni 2014 kl 20:30
Tilslag NOK 25 000