Jubileumsauksjonen 1814-2014, del I

Auksjon onsdag 4. juni 2014 kl 20:30

Våre lokaler, Gamel logen

Ulving, Even (1863-1952)
Fra Vega Helgeland

Olje på lerret
33x54
Signert nede t.h.: E. Ulving

Signert og påtegnet med tittel to ganger, dvs. bare tittelen er skrevet to ganger, antagelig av kunstneren, på baksiden av blindrammen: "Fra Vega Helgeland E Ulving".

Auksjonert onsdag 4. juni 2014 kl 20:30

Vurdering

Tilslag NOK 25 000