Auksjon onsdag 4. juni 2014 kl 20:30
Haaland, Lauritz(1855-1938)
Kystlandskap med seilskute 1922

Olje på lerret
45x68
Signert og datert nede t.h.: Lauritz Haaland 1922

Vurdering
NOK 30 000–50 000

Auksjonert onsdag 4. juni 2014 kl 20:30

Tilslag NOK 23 000