Haaland, Lauritz(1855-1938)
Kystlandskap med seilskute 1922
Olje på lerret
45x68
Signert og datert nede t.h.: Lauritz Haaland 1922
Vurdering
NOK 30 000–50 000
Auksjonert onsdag 4. juni 2014 kl 20:30
Tilslag NOK 23 000
Olje på lerret
45x68
Vurdering
NOK 30 000–50 000