Jubileumsauksjonen 1814-2014, del I

Auksjon onsdag 4. juni 2014 kl 20:30

Våre lokaler, Gamel logen

Bleken, Håkon (1929-)
Komposisjon med figurer 2001

Olje på plate
35x27,5 og 35x27,5
Begge signert og datert nede t.h.: Håkon Bleken -01

2 malerier selges samlet.

Auksjonert onsdag 4. juni 2014 kl 20:30

Vurdering