Auksjon onsdag 4. juni 2014 kl 20:30
Revold, Axel(1887-1962)
Himmelens hærskarer

Olje på lerret
92x60
Signert nede t.h.: A Revold

Antagelig et forarbeid til Fredskapellet i Narvik, utført 1956-57.

Vurdering

Auksjonert onsdag 4. juni 2014 kl 20:30