Revold, Axel(1887-1962)
Himmelens hærskarer
Olje på lerret
92x60
Signert nede t.h.: A Revold
Antagelig et forarbeid til Fredskapellet i Narvik, utført 1956-57.
Vurdering
Auksjonert onsdag 4. juni 2014 kl 20:30
Olje på lerret
92x60
Signert nede t.h.: A Revold
Vurdering