Jubileumsauksjonen 1814-2014, del I

Auksjon onsdag 4. juni 2014 kl 20:30

Våre lokaler, Gamel logen

Schyberg Olsen, Sverre (1971-)
Portrett av Ibsen

Olje på lerret
100x100
Signert nede t.h.: Sverre Schyberg Olsen

Signert og påtegnet med tittel av kunstneren på baksiden av lerretet.

Auksjonert onsdag 4. juni 2014 kl 20:30

Vurdering

Tilslag NOK 21 000