Schyberg Olsen, Sverre(1971-)
Portrett av Ibsen
Olje på lerret
100x100
Signert nede t.h.: Sverre Schyberg Olsen
Signert og påtegnet med tittel av kunstneren på baksiden av lerretet.
Vurdering
Auksjonert onsdag 4. juni 2014 kl 20:30
Tilslag NOK 21 000