Jubileumsauksjonen 1814-2014, del I

Auksjon onsdag 4. juni 2014 kl 20:30

Våre lokaler, Gamel logen

Ythjall, Terje (1943-)
Å ha omsorg for

Olje på lerret
80x53
Dobbeltsignert nede t.h.: T. Ythjall Terje Ythjall

Påtegnet med tittel på lapp på baksiden, som også har datering: 2000. Påtegnet med tittel to steder på baksiden, på blindrammen: "Å ha omsorg for (som en lekeplass)".

Auksjonert onsdag 4. juni 2014 kl 20:30

Vurdering

Tilslag NOK 30 000