Jubileumsauksjonen 1814-2014, del I

Auksjon onsdag 4. juni 2014 kl 20:30

Våre lokaler, Gamel logen

Haug, Kristian (1862-1953)
Kvinneakt i interiør

Olje på lerret
70x86
Signert nede t.h.: Kristian Haug

Auksjonert onsdag 4. juni 2014 kl 20:30

Vurdering