Auksjon onsdag 4. juni 2014 kl 20:30
Haug, Kristian(1862-1953)
Kvinneakt i interiør

Olje på lerret
70x86
Signert nede t.h.: Kristian Haug

Vurdering

Auksjonert onsdag 4. juni 2014 kl 20:30