Haug, Kristian(1862-1953)
Kvinneakt i interiør
Olje på lerret
70x86
Signert nede t.h.: Kristian Haug
Vurdering
Auksjonert onsdag 4. juni 2014 kl 20:30
Olje på lerret
70x86
Vurdering