Auksjon onsdag 4. juni 2014 kl 20:30
Schiertz, Franz Wilhelm(1813-1887)
Sameleir 1882

Olje på lerret
36x54
Signert og datert nede t.h.: F.W. Schiertz 1882

Påtegnet med annen tittel, antagelig av kunstneren, på hans egen lapp trykket med hans navn og bosted: "F. W. Schiertz Bergen, Norwegen.", på baksiden, på blindrammen: "Lappeleir i det Indre af Finmarken".

Vurdering

Auksjonert onsdag 4. juni 2014 kl 20:30

Tilslag NOK 36 000