Jubileumsauksjonen 1814-2014, del I

Auksjon onsdag 4. juni 2014 kl 20:30

Våre lokaler, Gamel logen

Johnson, Kaare Espolin (1907-1994)
Sammen 1991

Litografi
55,8x69,6
Signert og datert nede t.h.: Espolin Johnson -91

Påtegnet med tittel og datert nede t.v.: "101/120 "Sammen" - org. lito grønn versjon". Påtegnet nede på midten: "Erindring om pomorhandelen i Finmark (1916)".

Auksjonert onsdag 4. juni 2014 kl 20:30

Vurdering

Tilslag NOK 12 000