Jubileumsauksjonen 1814-2014, del I

Auksjon onsdag 4. juni 2014 kl 20:30

Våre lokaler, Gamel logen

Johnson, Kaare Espolin (1907-1994)
Stille hav

Litografi
55,7x75,7
Signert nede t.h.: Espolin Johnson.

Nummerert og påtegnet med tittel nede t.v.: HC 17/30 "Stille hav". (Vestfjorden) org. lito". Annen tittel i grafikkboken om Espolin Johnson: "Lysbroen", fra 1988.

Auksjonert onsdag 4. juni 2014 kl 20:30

Vurdering

Tilslag NOK 25 000