Johnson, Kaare Espolin(1907-1994)
Stille hav
Litografi
55,7x75,7
Signert nede t.h.: Espolin Johnson.
Nummerert og påtegnet med tittel nede t.v.: HC 17/30 "Stille hav". (Vestfjorden) org. lito". Annen tittel i grafikkboken om Espolin Johnson: "Lysbroen", fra 1988.
Vurdering
Auksjonert onsdag 4. juni 2014 kl 20:30
Tilslag NOK 25 000