Salgsutstilling 5. november – 14. november 2014
Smith-Hald, Frithjof(1846-1903)
Dampbåten Helga

Olje på lerret, oppklebet på plate
132x200
Signert nede t.h.: Smith-Hald

Vurdering
NOK 150 000

Auksjonert 5. november – 14. november 2014