Salgsutstilling

Salgsutstilling 5. november – 14. november

Smith-Hald, Frithjof (1846-1903)
Dampbåten Helga

Olje på lerret, oppklebet på plate
132x200
Signert nede t.h.: Smith-Hald

Auksjonert 5. november – 14. november

Vurdering
NOK 150 000