Salgsutstilling

Salgsutstilling 5. november – 14. november

Kaulum, Haakon (1863-1933)
Store Skagastølstind 1897

Olje på lerret
170x290
Signert og datert nede t.h.: Kaulum 97

Auksjonert 5. november – 14. november

Vurdering
NOK 60 000