Salgsutstilling 5. november – 14. november 2014
Skredsvig, Christian(1854-1924)
Høstaften i høyfjellet, Eggedal

Olje på lerret
109x163
Signert nede t.v.: Chr. Skredsvig

Påtegnet på baksiden, på blindrammen: "Höstaften i Höifjeldet (Eggedal.) Chr. Skredsvig 1910". Påtegnet på plakett på rammen: "Chr. Skredsvig Höstaften (Eggedal)".

Vurdering
NOK 90 000

Auksjonert 5. november – 14. november 2014