Bleken, Håkon(1929-)
Hommage a Arne Nordheim 1983
Kull på lerret
150x123
Signert og datert nede t.h.: Håkon Bleken 83
Venstre del av triptyk.
Vurdering
NOK 275 000
Kull på lerret
150x123
Venstre del av triptyk.
Vurdering
NOK 275 000