Salgsutstilling 5. november – 14. november 2014
Bleken, Håkon(1929-)
Hommage a Arne Nordheim 1983

Kull på lerret
150x123
Signert og datert nede t.h.: Håkon Bleken 83

Venstre del av triptyk.

Vurdering
NOK 275 000

Auksjonert 5. november – 14. november 2014