Salgsutstilling

Salgsutstilling 5. november – 14. november

Bleken, Håkon (1929-)
Hommage a Arne Nordheim 1983

Kull på lerret
150x123
Signert og datert nede t.h.: Håkon Bleken 83

Venstre del av triptyk.

Auksjonert 5. november – 14. november

Vurdering
NOK 275 000