Bleken, Håkon(1929-)
Hommage a Arne Nordheim 1983
Kull på lerret
151x171
Signert og datert nede t.h.: Håkon Bleken 83
Midtre del av triptyk.
Vurdering
Kull på lerret
151x171
Midtre del av triptyk.
Vurdering