Salgsutstilling

Salgsutstilling 5. november – 14. november

Bleken, Håkon (1929-)
Hommage a Arne Nordheim 1983

Kull på lerret
151x171
Signert og datert nede t.h.: Håkon Bleken 83

Midtre del av triptyk.

Auksjonert 5. november – 14. november