Johnson, Kaare Espolin(1907-1994)
Gammel fisker - Finnmark
Litografi
37,5x55
Signert nede t.h.: Espolin Johnson.
Nummerert nede t.v.: 48/50.
Fra 1960.
Vurdering
NOK 7 000–9 000
Auksjonert mandag 8. desember 2014 kl 19:00
Tilslag NOK 6 000 med forbehold