Jubileumsauksjonen 1814-2014, del 2

Auksjon mandag 8. desember 2014 kl 19:00

Johnson, Kaare Espolin (1907-1994)
Gammel fisker - Finnmark

Litografi
37,5x55
Signert nede t.h.: Espolin Johnson.

Nummerert nede t.v.: 48/50.
Fra 1960.

Auksjonert mandag 8. desember 2014 kl 19:00

Vurdering
NOK 7 000–9 000