Auksjon fredag 12. desember 2014 kl 15:00
Kvinne med rødt hår og grønne øyne. Synden

Litografi trykket i gult, rødt og blått på tynt
Arket: 943x557 mm Motivet: 695x399 mm
Japan papir
Signert med blyant nede t.h.: E Munch

1902
Woll 198.

Vurdering
NOK 1 100 000–1 300 000

Auksjonert fredag 12. desember 2014 kl 15:00

Tilslag NOK 1 025 000