Litografi trykket i svart på middels tykt gulhvitt
Arket: 607x455 mm Motivet: 565x455 mm
papir Signert med blyant nede t.h.: E Munch
NOK 200 000–300 000
Blyant og fargeblyant i grønt og rødt på tykt
9x11
gulhvitt papir Signert med blyant nede t.h.: E Munch
Radering trykket i svart på middels tynt gulhvitt papir
Arket: 326x341-346 mm Motivet: 118x150 mm
Signert med blyant nede t.h.: Edv Munch
Radering trykket i svart på middels tykt gulhvitt
Arket: 440x333 mm Motivet: 202x145 mm
papir
Usignert
Radering trykket i svart på tykt gulhvitt papir
Arket: 503-505x345 mm Motivet: 276-280x180-183 mm
Radering trykket i brunsvart på middels tykt
Arket: 397x298 mm Motivet: 130x105 mm
gulhvitt papir Signert med blyant nede t.h.: Edv. Munch
Arket: 301x368 mm Motivet: 207x285 mm
Radering trykket i brunt på tykt gulhvitt papir
Arket: 421-424x596 mm Motivet: 240x317 mm
Arket: 440x598 mm Motivet: 215x313 mm
Signert med blyant nede t.h.: E Munch
Radering trykket i brunlig på middels tykt
Arket: 590x434 mm Motivet: 345x277 mm
gulhvitt papir Signert med blyant nede t.h.: Edv Munch
Fargelitografi trykket i svart, oliven, blått og
Arket: 685x493 mm Motivet: 563x351 mm
rødt på tynt brunlig papir, oppklebet på plate
Litografi i svart på tynt grålig papir, oppklebet
Arket: 425x561-565 mm Motivet: 420x561-565 mm
på papp Signert i platen nede t.h.: E Munch Signert med blyant nede t.h.: E Munch
Arket: 767x470-472 mm Motivet: 695x400 mm
Radering trykket i svart på tykt hvitt papir
Arket: 385-390x494-497 mm Motivet: 297x347 mm
Signert med blyant nede t.h.: Edv. Munch
Litografi trykket i svart på Japan papir
Arket: 395-397x559 mm Motivet: 385x560 mm
Litografi trykket i svart på tynt japanpapir
Arket: 532x386 mm Motivet: 395x305 mm
doublert Signert med blyant nede t.h.: E Munch
Litografi trykket i svart på middels tynt gulhvitt
Arket: 586x466-469 mm Motivet: 440x315 mm
papir Signert med blyant nede t.h.: Edv Munch
Tresnitt trykket i svart og gråblått på tynt
Arket: 430x562 mm Motivet: 393x545 mm
japanpapir, doublert Signert med blyant nede t.h.: E Munch
Litografi trykket i gult, rødt og blått på tynt
Arket: 943x557 mm Motivet: 695x399 mm
Japan papir
Tresnitt trykket i svart på tykt beige Kina papir
Arket: 562x643 mm Motivet: 385x457 mm
Radering trykket i svart på middels tynt gulhvitt
Arket: 402-405x258 mm Motivet: 235-238x160 mm
papir
Signert og datert med blyant nede t.h.: E Munch 1914
Arket: 493-497x385-390 mm Motivet: 360x267 mm
papir Signert nede t.h.: Edv. Munch
Radering trykket i brunlig på tykt beige papir
Arket: 497x340-341 mm Motivet: 189x149 mm
Arket: 335-338x238 mm Motivet: 273x178 mm
papir Usignert
Pastell i rødt på gulhvitt papir
39x22,3-23 cm
Akvarell i blått, rødt, grønt og brunt og pastel l
50x64,5
i hvitt på tykt gulhvitt papir
Litografi trykket i svart på tynt gulhvitt papir
Arket: 376-380x278-284 mm Motivet: 270x215 mm
Arket: 464-472x369-370 mm Motivet: 440x315 mm
papir
Litografi trykket i svart på tykt beige papir
Arket: 446x354 mm Motivet: 200x150 mm
Usignert
Litografi trykket i svart på middels tynt beige
Arket: 500x375 mm Motivet: 202x185 mm
papir
Usignert
Blyant på tynt gulhvitt papir
86x151 mm
Usignert
Påtegnet nede t.h.: E. Munch. 80 I. M.
Blyant på tynt gulhvitt papir
107x159 mm
Signert og datert nede t.h.: E. Munch. 1880. Påtegnet nede t.h.: E. Munch. 1880. Til Ingrid (?) fra Inger.
Arket: 285-288x277-280 mm Motivet: 198x215 mm
Usignert
Påtegnet nede t.h.: Av serien Alfa og Omega. Av Edvard Munch. Fra Inger Munch 1945
Fargeblyant i svart på tynt gulhvitt papir
189x255 mm
Usignert
Tusj på tynt gulhvitt papir
150x170 mm
Påtegnet med med penn nede t.h.: Edv. Munch. Fibs. (Antagelig gjort av I. Munch).