Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 1

Auksjon mandag 1. juni 2015 kl 20:00

Våre lokaler, Gamle Logen

Thaulow, Frits (1847-1906)
Kutteren Friheden 1872

Olje på lerret, oppklebet på lerret
26,5x41
Signert, titulert, stedsbestemt og datert nede t.h.: Friheden. Skagen 2/4 72 FT.

Auksjonert mandag 1. juni 2015 kl 20:00

Vurdering

Tilslag NOK 68 000