Auksjon mandag 1. juni 2015 kl 20:00
Kittelsen, Theodor(1857-1914)
Fossegrimen 1882

Olje på lerret
80x53
Signert og datert nede t.v.: Th Kittelsen 1882.

Vurdering
NOK 200 000

Auksjonert mandag 1. juni 2015 kl 20:00

Tilslag NOK 180 000 med forbehold