Sohlberg, Harald(1869-1935)
Vinternatt i Rondane 1917
Fargelitografi, lysmål
64x70
Signert og datert i platen nede t.h.: Sohlberg 1917
Signert nede t.h.: Sohlberg. Nummerert nede t.v.: 48
Vurdering
NOK 40 000–50 000
Tilslag NOK 130 000