Auksjon mandag 18. desember 2000 kl 18:00
Sohlberg, Harald(1869-1935)
Vinternatt i Rondane 1917

Fargelitografi, lysmål
64x70
Signert og datert i platen nede t.h.: Sohlberg 1917

Signert nede t.h.: Sohlberg. Nummerert nede t.v.: 48

Vurdering
NOK 40 000–50 000

Tilslag NOK 130 000