Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 1

Auksjon mandag 1. juni 2015 kl 20:00

Våre lokaler, Gamle Logen

Lund, Henrik (1879-1935)
Lektoren 1933

Olje på lerret
50x61
Signert og datert nede t.h.: Henrik Lund -33

UTSTILT:

Kunstnernes Hus, Oslo 1934, kat.nr. 125. Blomqvist Kunsthandel, "Henrik Lund - malerier", 18.02.-11.03.2006, kat.nr. 23 med tittel: "Lektoren".

Auksjonert mandag 1. juni 2015 kl 20:00

Vurdering

Tilslag NOK 130 000