Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 1

Auksjon mandag 1. juni 2015 kl 20:00

Våre lokaler, Gamle Logen

Lund, Henrik (1879-1935)
Ved vinduet

Olje på lerret
87x70
Signert oppe t.v.: Henrik Lund-

UTSTILT:

Blomqvist Kunsthandel, "Henrik Lund - malerier", 18.02.-11.03.2006, kat.nr. 21 med tittel: "Ved vinduet".

Auksjonert mandag 1. juni 2015 kl 20:00

Vurdering

Tilslag NOK 250 000