Auksjon mandag 1. juni 2015 kl 20:00
Astrup, Nikolai(1880-1928)
Juninatt, Prestegårdshagen

Olje på lerret
56x78
Signert nede t.v.: Astrup.

Antageligvis malt ca. 1905-08.

Auksjonert mandag 1. juni 2015 kl 20:00

Vurdering
NOK 1 000 000–1 500 000