Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 1

Auksjon mandag 1. juni 2015 kl 20:00

Våre lokaler, Gamle Logen

Kavli, Arne (1878-1970)
Kvinne ved grind

Olje på lerret
123x105
Signert nede t.v.: Arne Kavli -

Auksjonert mandag 1. juni 2015 kl 20:00

Vurdering

Tilslag NOK 100 000