Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 1

Auksjon mandag 1. juni 2015 kl 20:00

Våre lokaler, Gamle Logen

Askevold, Anders (1834-1900)
Ved vanningsstedet 1858

Olje på lerret
42x61
Signert og datert nede t.h.: A: Askevold Ddf. 1858.

Auksjonert mandag 1. juni 2015 kl 20:00

Vurdering

Tilslag NOK 75 000