Askevold, Anders(1834-1900)
Ved vanningsstedet 1858
Olje på lerret
42x61
Signert og datert nede t.h.: A: Askevold Ddf. 1858.
Vurdering
Auksjonert mandag 1. juni 2015 kl 20:00
Tilslag NOK 75 000
Olje på lerret
42x61
Vurdering