Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 1

Auksjon mandag 1. juni 2015 kl 20:00

Våre lokaler, Gamle Logen

Thaulow, Frits (1847-1906)
Fransk landsbygate med hus

Olje på lerret
38x46
Signert nede t.v.: FT.

Påtegnet av Alexandra Thaulow nede t.h.: Souvenir à nos bons serviteurs Jean & Anaïs Mm Thaulow 1907.

Auksjonert mandag 1. juni 2015 kl 20:00

Vurdering

Tilslag NOK 55 000