Ender, Axel(1853-1920)
Kvinne med muffe 1882
Olje på mahogniplate, ovalt
36x28
Signert og datert nede t.h.: Axel Ender. 82.
Vurdering
Auksjonert mandag 1. juni 2015 kl 20:00
Tilslag NOK 30 000
Olje på mahogniplate, ovalt
36x28
Vurdering