Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 1

Auksjon mandag 1. juni 2015 kl 20:00

Våre lokaler, Gamle Logen

Ender, Axel (1853-1920)
Kvinne med muffe 1882

Olje på mahogniplate, ovalt
36x28
Signert og datert nede t.h.: Axel Ender. 82.

Auksjonert mandag 1. juni 2015 kl 20:00

Vurdering

Tilslag NOK 30 000