Auksjon mandag 18. desember 2000 kl 18:00
Holbø, Halvdan(1907-1995)
Spiterstulen 1931

Olje på lerret
46x38
Signert og datert nede t.v.: Halvdan Holbø 31.

Kunstnernes Hus, Oslo 1932, kat.nr. 76.

Vurdering

Tilslag NOK 5 700