Komposisjon 1982
Olje på papir
30x40
Signert og datert nede t.v.: Weidemann 82.
Dedikasjon nede t.h.
Vurdering
Auksjonert mandag 8. juni 2015 kl 20:00
Tilslag NOK 26 000
Olje på papir
30x40
Dedikasjon nede t.h.
Vurdering