Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon mandag 8. juni 2015 kl 20:00

Våre lokaler, Gamle Logen

Weidemann, Jakob (1923-2001)
Komposisjon 1982

Olje på papir
30x40
Signert og datert nede t.v.: Weidemann 82.

Dedikasjon nede t.h.

Auksjonert mandag 8. juni 2015 kl 20:00

Vurdering

Tilslag NOK 26 000