Gundersen, Gunnar S.(1921-1983)
Komposisjon 1968
Serigrafi, lysmål
59x48
Signert og datert nede t.h.: Gunnar S. Gundersen -68.
Påtegnet og nummerert nede t.v.: Silketrykk 19/50.
Vurdering
Auksjonert mandag 8. juni 2015 kl 20:00
Tilslag NOK 12 000