Akeleie 1970
Olje på lerret
62x67
Signert og datert nede t.h.: Weidemann 70
Signert, datert og påtegnet med tittel av kunstneren på baksiden av lerretet: "Akeleie Weidemann 70".
Vurdering
Auksjonert mandag 23. november 2015 kl 18:00
Tilslag NOK 110 000