Fokus 1900

Auksjon mandag 21. november 2016 kl 18:00

Gundersen, Gunnar S. (1921-1983)

Olje på lerret
94x70
Signert nede t.h.: Gunnar S G.

Auksjonert mandag 21. november 2016 kl 18:00

Vurdering
NOK 200 000

Tilslag NOK 240 000