Auksjon tirsdag 30. mai 2017 kl 18:00
Astrup, Nikolai(1880-1928)
Guttene ved dammen

Lavering
25x40
Usignert

Påtegnet med tittel på baksiden av innrammingen.

Proveniens:

Kunstnerens familie.

Vurdering
NOK 30 000–50 000USD 3 500–5 800EUR 3 200–5 300

Auksjonert tirsdag 30. mai 2017 kl 18:00

Tilslag NOK 30 000