Fokus 1900

Auksjon tirsdag 30. mai 2017 kl 18:00

Astrup, Nikolai (1880-1928)
Guttene ved dammen

Lavering
25x40
Usignert

Påtegnet med tittel på baksiden av innrammingen.

PROVENIENS:

Kunstnerens familie.

Auksjonert tirsdag 30. mai 2017 kl 18:00

Vurdering
NOK 30 000–50 000 USD 3 500–5 800 EUR 3 200–5 300

Tilslag NOK 30 000