Grev Wedels Moderne og Klassiske

Auksjon torsdag 8. juni 2017 kl 18:00

Ved Utne i Hardanger 1877
Askevold, Anders (1834-1900)
Ved Utne i Hardanger 1877

Olje på lerret
35x46
Signert og datert nede t.h.: A: Askevold. 1877.

Signert og påtegnet med tittel av kunstneren på baksiden, på blindrammen.

Auksjonert torsdag 8. juni 2017 kl 18:00

Vurdering
NOK 12 000–15 000 USD 1 400–1 800 EUR 1 300–1 600

Tilslag NOK 10 000