Grev Wedels Moderne og Klassiske

Auksjon torsdag 8. juni 2017 kl 18:00

Ender, Axel (1853-1920)
Stående jente bærende på tiner

Olje på lerret
70x50
Signert nede t.v.: Axel Ender -

Auksjonert torsdag 8. juni 2017 kl 18:00

Vurdering
NOK 40 000–60 000 USD 4 800–7 100 EUR 4 300–6 400